Web v listopadu

Vážení, uplynul měsíc a já tady připravuji hned několik věcí najednou. Nebudu tady popisovat nějaké domácí přípravy na Vánoce a podobně. Jenže mě tady trčí nějaké dodělávky po výstavě, například vrátit všechny zapůjčené věci,  to co jsme tam posbírali, jako některé zapomenuté artefakty atd.. Pak vymyslet nějakou tu klubovou PFku, ideálně hned pro oba kluby, a taky něco dát na web a opravit rozbitý počítač, a hned ideálně dvakrát, protože se první oprava nepovedla. Kupodivu, všechno stojí čas a peníze. Jsou to takové spojené nádoby. No a k tomu jsou soutěže v hale. O těch si můžete přečíst na webu LMK Kamenné Žehrovice. Jo a zapomněl jsem, hned po výstavě jsem psal 4 články o výstavě, jeden na web, ten jste si přečetli a pak tři do časopisů a to RC Modely, RC Revue a Zpravodaj v Kamenných Žehrovicích. Tak, jsem se ukázal jako superman, přihřál si svou polévku a můžeme se věnovat jinému tématu.

Na našem webu v měsíci listopadu jsme uvedli celkem 12 článků. Pověnovali se volným modelům, kdy jsem publikoval v rubrice „Naše modely“ volňasy Jirky Schieferdeckera. Dalším tématem byl Výroční členská schůze, či sněm, pokud chcete. Řešili jsme pravidla Retra, Neratovické Retro soutěže, 1. Mistrovství světa v Maďarsku, ukončili letošní Korespondenčku a zároveň ji ukončili úplně, abychom ji opět otevřeli v roce příštím, ale pod taktovkou AMC Blatná. Nakonec jsme se podívali na historii s Radoslavem Čížkem a Fredem Militkym a shrnuli výstavku v Kamenných Žehrovicích. Myslím si, že informací bylo mnoho a byly zajímavé. To odráží samozřejmě návštěvnost.

No a když se podíváme na hitparádu, tak vidíme, že vás nejvíce zaujalo rozhodnutí kluků z AMC Blatná, tedy Stana Stenbery a Petra Louly, že se korespondenčka bude létat i v roce 2024. Na druhém místě je pak článek o členské schůzi, a na místě třetím je článek o budoucích retro soutěžích pořádané Neratovickým klubem. Celkový počet návštěv je 5 921 za jeden měsíc a tudíž se blížíme hranici bezmála šesti tisíc návštěv. Nebudu tady shrnovat  jaký byl rok, to si necháme až na lednový článek o prosinci 😊

V prosinci jsme již také publikovali dle mého zajímavé články, především ten o sovětském modeláři Matvějevovi. A nebyl to jediný článek, Taxi Ládi Kulhavého se hodilo k retro tématu, stejně jako model Barracuda. Mimochodem, schválně jsem vybíral větší model s jednoduchou stavbou. Pokud byste chtěli něco hodně složitého, mám pro vás tip. Co třeba něco od Lee Ranauda? Model Eprit jsem již publikoval i s plánem. Významně mrkám na Jirku Šífiho, zda by se nechtěl do toho pustit, po tom co zvládl s přehledem Rondo.

Pokud to není tak zajímavé, zkuste tedy Barracudu 😊

Co nás čeká, do konce roku již není moc času. Ale najdeme si čas na poslední díl článku o spolupráci Radoslava Čížka s Fredem Militkym. Také tam naleznete plánek, je kompletní a dá se samozřejmě podle něj stavět. No a pak ještě také poslední letošní Slovo prezidenta.

Vážení, kdo budete mít volno, užívejte volných dní, užívejte času k lepení a mějte se krásně. Kdo z vás má chuť, zajděte do Doks do sportovní haly, 30.12.2023 tam pořádám modelářský Silvestr, létáme F1N.

Jirka Hloušek jako admin