Web v listopadu

Tak už je po schůzi, už je po sezóně a je pomalu i po roce 2021. Letos tedy naposledy se podíváme, co se dělo na webu. Upřímně, pro mě jako pro admina a člověka s více funkcemi to byl hodně rušný rok. V podstatě jsem nic nepostavil, jenom dokončil Žehrovice, které jsem také zase rozbil a do teď neopravil. Ale nechme toho a pojďme se podívat co se dělo na webu.

Minulý měsíc jsme uvedli několik zajímavých článků. Váš zájem se obracel především ke korespondenční soutěži. A jak dopadla hitparáda?

Vítězem je článek Jirky Hrušky o říjnové korespondenční soutěži. Na druhém místě je Retro Pepíka Kubeše, tedy jeho Lion. Mimochodem velmi populární retro větroň. Je skladný a dobře se staví. V jednoduchosti je krása. Třetí místo obsadily fotografie z výstavy o Radoslavu Čížkovi. Ta se dle ohlasů velmi povedla.  Ale dost již té samochvály. Odborné články se četly také, a to mě osobně vždy potěší.

Pojďme se podívat na návštěvnost. Dle grafu je vidět, že jsme byli navštíveni na začátku listopadu nekalými živly z Číny. Jinak ty zuby v návštěvnosti, myšleno ty nízké, jsou o víkendech. Prostě se věnujete něčemu jinému, a to je dobře. Přes týden se návštěvnost zase vrátí do průměru.

A podíváme se ještě na jeden graf. Tento je z posledních 7 dnů (článek jsem psal 6.12.2021). Je zde vidět kam a jak naši čtenáři chodí. Je to zajímavý graf, který jsme ještě nikdy neukázal. Z toho zjitíte, že nejvíce lidí navštíví jako první stránku tu hlavní, ale někteří rovnou otevírají nějaký článek. Pravděpodobně dostanou odkaz do e-mailu a pak rovnou zobrazí danou stránku. To červené v grafu znamená, že tam stránku zase opustí a jdou někam jinam, nebo prostě vypnou internet 😊

Tak a co nás čeká? Máme tady konec roku a já ještě nepřipravil PF-ku. Takže až bude, pověsím jí na web. Prostě jsem se k tomu ještě nedostal. Pak nás čeká jeden velký článek o historii modelářství v jedné velké a širé zemi. Ten bude rozdělen na dvě části, protože je toho docela hodně. A pak další informace, které by vás mohly zajímat. A málem bych zapomněl, bude útočit Mars…

Na pravé straně nahoře se začalo objevovat opět video. Tentokrát jde o zajímavý výběr filmíků z historie, kterou připravil Míra Dvořáček. A protože mi to připadá jako dobrý nápad, pak časem přidáme něco z výběru Martina Křesadla.

A protože je to letos poslední článek o webu, ještě řeknu, že v lednu se podíváme na nejčtenější článek celého roku. Rozloučím se jednou fotkou ze závodů RESek. Je to taková letní pohoda. Snad se autor nebude zlobit.

Mějte se pěkně

Jirka Hloušek jako admin