Web v březnu

Měsíc březen uběhl, sotva jsem stačil napsat na web LMK KŽ svůj úvodník. To je takový informační článek o tom, co se událo a v dubnu uděje. Naštěstí jsme to stihl a neporušil tradici. Stejně jako na webu SAAM95 je tradicí rubrika „Naše modely“ a článek „WEB v…“ , tedy hitparáda. Kdysi jsem se ptal členů SAMu, zda je to článek, který někoho zajímá. Tenkrát se mi dostalo ujištění, že zajímá. I když jeho sledovanost se nedá srovnávat s mnohem populárnějšími typy článků, je vidět, že jej i tak čtete. Jsem rád, že to někomu dává smysl.

V březnu jsme uvedli Saturn Romana Fouska, o článek byl poměrně velký zájem. No a konečně jsme také měli dvě reportáže ze závodů. Nejprve to byl Panenčák a pak volní historici na Velké Dobré. Návštěvnost v březnu vstoupala na celkové 4 791 zobrazení. To není špatné 😊

Tak se pojďme podívat na hitparádu.

Jak jsem již zmiňoval, velmi vás zajímal Saturn Romana Fouska. Ten měl největší sledovanost celkem 120 shlédnutí. Jako druhý byl článek o Polském Admirálu 2, celkem 105 shlédnutí. No a třetí byly výsledky z Panenčáku s 95 shlédnutími.

Asi jste si všimli, že jsem trochu pozměnil rubriku „Pozvánky“. Zkouším jinou formu, jak vám pozvánky předkládat. Všechny pozvánky jsou nyní v kategorii Plánované akce. Odtud je mohu kdykoliv odebrat a tím zmizí i z pravé horní pozice. Snad se vám to bude líbit.

Když jsem vydal článek „Zakopané 1953“ myslel jsem, že již další informace nedohledám. Jenže náhoda mě přála. Dostal jsem od Aleny Hesslerové složku, kde byly některé originály Informačních listů. Takže jsem se dostal k dalším, byť opracovaným originálům fotografií, které v KŽ archivu nemáme. Takže se nyní podívejte na další informace k Zakopanému.

Tady jsou seřazené upoutané modely ze Zakopaného.

A ještě Radoslav Čížek v akci

Mimochodem, když vidíte ty originály IL, které vytvořil Radoslav Čížek, zjistíte, kolik to tenkrát bylo neskutečné práce. Každý článek či fotografie byla nalepena na stránku s předtištěným rámečkem a hlavičkou. Fotky byly zastřiženy tak, aby se vešly do formátu časopisu. Každé číslo mělo 6 stránek. Neskutečná práce. Obdivuji, že ještě stačil dělat něco dalšího.

A pojďme se podívat na to, co se chystá. Zveřejníme další pozvánky na akce. Máme tam jedno jubileum, v březnu jsme přáli našim členům až se hory zelenaly a byla obleva,  a k tomu přidáme nějaký nový model. Docela hodně se staví a tak není divu, že máme o čem psát. No a když jsme u těch nových modelů, tak Jirka Hruška momentálně také něco lakuje. Podívejte se na fotku.

Zato já jsem nikam nepokročil. Nemohl jsme se vybabrat z nějakých restů, co jsem musel udělat. No a když se vrátíme k webu, tak tu mám připravený druhý díl Vztlakového tělesa. Očekávám, že budou i reportáže a výsledky ze závodů.

Mějte se krásně, věřím, že se někde na akcích potkáme, klidně napište, kdyby vás něco napadlo, a létejte.

Jirka Hloušek jako admin