Web v březnu

Vážení kolegové a příznivci našeho webu. Tak jsme již překonali větrný březen a máme tady větrný duben. Čas letí jako střelený jelen, a tak se podíváme co se událo na webu za minulý měsíc, a co se bude dít ještě v tomto měsíci.

Máme za sebou několik akcí, respektive některé skutečně proběhly a některé jsou zrušeny či odloženy. Za vše většinou může ten vítr zkrátka, ošklivé počasí. Není to tedy nic moc a je dobře, že jsou dny, kdy účastníci naší korespondenčky mohou odletět svá kola. Jak psal Pepík Kubeš, zájem o soutěž je dostatečný, což svědčí i počty přečtení reportáže.

Ale pojďme se podívat na hitparádu minulého měsíce.

Zde je vidět že reportáž z korespondenční soutěže jasně zvítězil. Na druhém místě je komentář Jirky Hrušky k současným pravidlům. Třetí místo má článek o Gui Guidicim a jeho modelech.

V mezičase jsme stihli ještě zveřejnit upoutávku k článku na KHMM stránkách o Emilu Heranovi, informace o přidání archivních fotografií do žehrovského přehledu konstrukcí a článek o jednom zajímavém RC modelu. Byla tady vzpomínka na koupání gumáku Radoslava Čížka. Nezapomněl jsem prozradit kdo je modelář z fotografie.

Na webu stále něco kutíme. Co nás nyní trápí a někteří uživatelé nám již psali je start stránek, který poněkud trvá. Provozovatel hostingu již dvakrát přenastavil parametry, ale nedaří se to stále optimalizovat. Pracujeme na tom, mějte s námi trpělivost.

Ještě se vrátím k článkům. Máme samozřejmě něco ještě v zásobě, neb já neustále něco produkuji. Můžete se těšit na jeden model „tři v jednom“. Máme další fotky pro umístění do žehrovského archivu a další informace. Doufám, že to budou pro vás zajímavé články. Také doufám, že se naplánované akce uskuteční, a tak budou konečně nějaké výsledky a reportáže.

A nakonec jedna fotka, která je zároveň otázkou. Kdo je modelář, který plní nádrž modelu?

Nápověda je následující – patří k němu mnoho modelářských motorů. Nebojte se, nebudu vás pravidelně zkoušet, ale říkal jsem si, že když ta fotka existuje, je dobré jí ukázat.

Přeji vám krásné dny.

Jirka Hloušek