Web říjnu

Když se dívám na náš web, tak si vždy říkám, zda některé články padnou na úrodnou půdu. Je to vidět na počtu zobrazení. Tedy jaké téma vás zaujme a které zas až tak zajímavé není. Myslím si ale, že pro pestrost je dobré, že články jsou různorodé. Dlouhodobě vedou výsledky soutěží a některá témata, například o osobnostech či o některých modelech. Ale není tomu tak vždy. Přesto si vždy nějaké nosné téma na našich stránkách naleznete, a to se projeví v počtu zobrazení. Proč se v tom takto hrabu? Mě osobně to zajímá, protože jsem povětšinou „původce děje“.

Ale dost řečí a pojďme se podívat na naši hitparádu.

Takže na prvním místě vašeho zájmu se umístila reportáž z korespondenční soutěže. Je vidět, že je to zajímavé téma a Jirka Hruška může být velmi spokojen. Na druhém místě je opět článek Jirky Hrušky o tom, co se dělo v nabitém říjnovém víkendu. Počasí nám přálo a akcí bylo mnoho habadějů. Třetí místo obsadila moje reportáž k výstavě o Radoslavu Čížkovi.

 Podívejme se na to, odkud k nám čtenáři přicházejí.

Nejméně lidí chodí ze sociálních sítí a nejvíce přes vyhledávání nějakým prohlížečem. Na druhém místě je přímý vstup, tedy zadám přímo adresu našeho webu a na třetím místě je to odkazem z jiného webu.

Tak se podíváme na ty odkazy

Na prvním místě žehrovský web, pak volný a třetí jsou čtenáři z webu KHMM. Podívejte se na 7. místo. Možná tento francouzský web znáte. Claudem jsme se domluvili na opravu odkazů na jeho webu. Přidal odkazy i na web LMK KŽ a nadšeně si prohlédl články o modelářských osobnostech. Je to nadšený historický modelář. Má opravdu slabost pro model Káně od Radoslava Čížka. Podívejte se na tento odkaz.

http://claudel.dopp.free.fr/

Jak vypadá tento měsíc na našem webu? Zveřejnili jsme článek o MOKI větroních, informace a výsledky říjnového kola korespondenčky, fotky z výstavy, jednoho krásného Liona a další drobné články. Ještě nás čeká jeden retro článek o modelech z domácí dílny.

Ještě se vrátím k článku – hledání modeláře. Netuším, zda modeláře, na kterého jsme se ptali skutečně najdeme. Ale uvidíme, k tomuto tématu se ještě vrátíme.

Ještě tři fotky nádherného podzimu z Jizerek.

Takže se mějte pěkně.

Jirka Hloušek jako admin