ME soutěžní den – 4

Máme za sebou i poslední 4. den Mistrovství Evropy. Tentokráte nemám žádné komentáře k dění „na place“. Důležité ale je, že jsou výsledky a několik fotografií z facebooku šéfa Slovenského SAMu Fera Swieteho.

Začnu fotkou ze středečního vyhlášení stupně vítězů. Fotka je ze stupňů vítězů kategorie Electrorubber. Tady byl třetí po rozletu Roman Fousek.

A nyní se pojďme podívat na poslední tři kategorie, které se odlétaly ve čtvrtek 29.6. Létalo se Texaco. Na stupních vítězů se umístili József Ács z Maďarska, druhý byl jeho kolega Imre Toth. Třetí Massimo Imoleti. Na čtvrtém místě byl Robert Šmídek. Takže tentokrát žádná bedna.

Vynahradili jsme si to v OTMR C, kde Petr Knob byl první, Petr Hrubý druhý a třetí Slávek Štorek. Ostatně, tohle byla Čechy nejobsazenější kategorie

Poslední kategorie, která se létala byl ELOT. První skončil Slávek Štorek a druhý Pepík Hejsek. Třetí byl Italský reprezentant Domenico Spadaro.

Gratulujeme Petrovi Knobovi, Slávkovi Štorkovi, Petru Hrubému a Pepíkovi Hejskovi za dosažená umístění!

Ještě několik fotek z Facebooku, jak jsem je získal.

Dnes se všichni odeberou domů. Tak doufám, že přivezou zážitky, o které se s námi podělí a nějakou tu fotografii.

Děkujeme Slovenským kolegům za organizaci soutěže, za vyvěšování výsledků a fotografií! Doufám, že s organizací vládla spokojenost všech účastníků.

Jirka Hloušek