ME soutěžní den – 3

Vážení kolegové,

Další den na ME v Nitře je za námi. Třetí den byl zase pro české barvy úspěšný. Máme dalšího Mistra Evropy.

Ale nejprve se vrátím ke druhému dni. Jak víte, dolétávalo se velmi pozdě. Pořadatelé rozhodli, že ceremoniál vyhlášení vítězů udělají až ráno. Takže fotografie stupňů vítězů byly až ve středu odpoledne. Fotky jsou dělány proti slunci, protože se počítalo s tím, že se bude vyhlašovat vždy odpoledne. Takže postavy jsou tmavé. Ale protože je všichni znáte, není to až tak problém.

Nejprve ty čtyřstovky a Pepík Hejsek

OTVR a Roman Fousek

Petr Hrubý na druhém místě v OTMR AB

Tak se pojďme podívat na den třetí. Tento den se létalo NMR, ½ Texaco a Electrorubber. V každé kategorii z toho nakonec byla bedna. Slávek Štorek získal další titul v kategorii NMR. V této kjategorii byl ještě Zdeněk Hanáček na 4. místě. V kategorii ½ Texaco Zdeněk Sýkora doletěl na druhé místo. V nabité kategorii Electrorubber byl na třetím místě Roman Fousek. A zde jsou celkové výsledky.

Slávkovi Štorkovi, Romanu Fouskovi a Zdeňku „Black“ Sýkorovi gratulujeme!

Petr Hrubý udělal krátký ale výstižný komentář:

A zase jen krátce, jak jsme se umístili na bedně. Po úporném boji z větrem Zdeněk Sýkora druhý v 1/2 Texacu, Roman Fousek po bravurním výkonu v rozletu a převaze Sokolů, třetí místo. Poslední dnešní třešnička byla po drásajících momentech také v rozletu NMR, Sláva Štorek byl s přehledem první. Letošní ME je opravdu zatím úspěšné, v každé kategorii máme zatím na bedně minimálně  jedno zastoupení. Je to možná i tím, že jsme letos jeden super tým a jeden druhému pomáháme k lepším výsledkům bez ohledu na svoje. Držte nám palce zítra, bude to bitva jak sportovní tak nervová.

Ještě několik fotek z Building Board. Za třetí den tam fotky nemají, respektive asi mají, ale nezobrazují se.

Co nás čeká dnes, v posledním soutěžním dnu?

29. Thursday

09:00 Briefing

09:30 – 17:00 TEXACO | OTMR C | ELOT

17:00 Fly off

18:00 Award ceremony

19:00 Banquet = hangar party / Official ending

Jirka Hloušek