Web v srpnu

Vážení kolegové a příznivci našeho webu. Jako každý měsíc vás i tento budu informovat o dění na našem webu a dalších zajímavostech, jak je přinesl život. Vítejte u dalšího dílu Ein kessel buntes.

Začnu hádankou, kterou jsem vám položil minulý měsíc. Ukázal jsem vám dva obrázky a ptal se na motorový model. Osobně jsem jej nepoznal ale vy ano. Respektive, ozval se Jirka Veinfurt jako první a poznal model Kerswap. Poznal jej i Honza Kypta.

Tak a nyní se pojďme podívat na dění na webu.

V srpnu bylo největší událostí MČR historiků. Byl jsem tam hned první den, chtěl závodit, nezávodil, pomáhal, fotil a natáčel. Výsledek jste viděli na našem webu. Tedy výsledek nelétání v oficiálních výsledcích, video a fotky v článcích na webu.  

Seznam přihlášených je rekordmanem, prohlédli jste si jej 265krát. Informace o ukončení přihlášek na Mčr byla otevřena 161 krát a základní info k Mčr 160 krát. Electra Lite Pepíka Hejska měla 115 přečtení, což je velmi dobré skóre.

Celkově byly stránky našeho klubu navštíveny 6 788 krát za minulý měsíc.. To je opravdu veliké číslo. Tak, a přestanu se chlubit.

Pojďme se podívat co nám přinesly první dny měsíce září. Kromě mého článku o postavení dalšího Čápa jsou tu reportáže z Mčr, výsledky a fotky s již zmiňovaným videem. Je po létě, a hrnou se na nás doslova podzimní soutěže. Dvakrát Lipence, Sluka Cup, jedno podzimní kolo se odehrálo hned 3.9., tedy v době Mčr. Výsledky zatím nejsou. Samozřejmě akce na Lánech, podzimní historické létání a atd… Stále se něco děje.

Chytám další článek na web, tentokráte jedno retro z USA. Modelů Retro ktegorie jsou spousty, stačí si vybrat. Mimochodem retro Sagitta, kterou postavil Jirka Schiferdecker byla vyhlášena nejhezčím modelem mistrovství.

Krásná práce Jiří.

Mimochodem, Pepík Hejsek zajel do Žatce a společně s Jirkou potrénovali před Mčr a vyzkoušeli gumicuk. Poslali mi pak krásnou fotku.

Chapci mě chtěli nalákat do stavby nějakého retra. Já jsem začal opravdu stavět retro. Pokud bude čas a dokončím jej v dohledné době, určitě se pochlubím.

Tak a to je pro dnešek vše. Mějte se krásně, létejte a občas pošlete nějakou fotku.

Jirka Hloušek jako admin