Web v lednu

Vážení kolegové a příznivci našeho webu. Máme tady měsíc únor a s ním pravidelný report o dění na našem webu.

V lednu a ani v únoru nejsou žádné závody historiků. Je to tak každý rok. Tím pádem o reportáže ze soutěžních akcí nezavadíte. Takže musíte mít v zásobě články o jiných tématech. V lednu jsem hledal témata, která by byla pro vás zajímavá. Začaly se scházet první postavené modely, a tak vzniklo několik článků do rubriky Naše modely. Tyto postupně uvolňuji na web. Jedním z článků byl „Termický koník Slávka Štorka“. Tento jsme si se Slávkem domluvili ještě v roce minulém, ale Velbloud Tomáše Pengla, respektive článek o něm vznikl velmi rychle právě během ledna. Badatelna je vděčné téma a tak chystám další doplňující informace. Doufám, že se k tomu dostanu během února. Je to ta správná doba něco zase přidat. Jak tedy vypadá hitparáda v lednu.

Nejčtenějším článkem bylo Slovo Prezidenta. Všichni jste očekávali, zda budeme letos létat do 300 metrů a nebo 120. Bé bylo správně a tak tento článek nasbíral 123 přečtení. Na druhém místě byl již zmiňovaný článek Termický koník Slávka Štorka a třetí byl Přehled soutěží. Je to jasné, každý se podíval a hledal ty správné závody. Přehled dal dohromady Míra Dvořáček.

Co se chystá. Připravil jsem jednu vzpomínku z Kamenných Žehrovic. Několik fotografií k upoutaným modelům. Myslím si, že to bude pro vás zajímavé. Pak jsme připravil větší článek o jednom modelu, je anglický a je k němu i zajímavý příběh. Připravuji zajímavý třídílný seriál o neobvyklém typu modelu. Doufám, že se vám bude líbit. Jak jsem již zmiňoval, dokončil jsem články o nově postavených modelech, které vyjdou postupně na začátku měsíce v rubrice Naše modely. Dle mého spoustu zajímavých informací.

 Ještě si přihřeji polévku, v časopise RC modely, v lednovém čísle vyšel můj článek o výstavě v Kamenných Žehrovicích. Další článek na toto téma vyjde v RC Revue. Ve stejném časopise se pak časem objeví článek o bratrech Goodových, ten již znáte z minulého roku.

Na co se těším, je dokončení mého retra, a samozřejmě na další informace, fotky a zprávy od vás. Ale to bych se opakoval.

Mějte se krásně, zachovejte přízeň našemu webu

Jirka Hloušek