Web v květnu

Měsíc květen byl plný závodů. Počasí nám umožnilo závody uskutečnit a vše se projevilo nejen tím, že jsme značně zvedli účast v Korespondenční soutěži, ale také ve frekvenci uváděných článků.

Na každý měsíc si připravím takový malý plán, co všechno budu publikovat, nebo jaké informace očekávám. To jsou mé články a většinou výsledky z naplánovaných akcí. Každý měsíc si připravím několik „jistých článků“, které pak postupně publikuji. Někdy to ale nevyjde, protože se sejde spousty jiných informací a podnětů. Takto to bylo i v měsíci květnu. Byla to doslova informační smršť . V závěru měsíce května na webu přibývaly články s výsledky jeden za druhým.

Pojďme se podívat na naší hitparádu

Nejvíce přečtení měl článek s výsledky z Memoriálu Radoslava Čížka. Na druhém místě hitparády jsou opět výsledky, ale tentokrát Memoriálu Franty Dvořáka. Na třetím místě je Pohárovka z Třebíče. I na dalších místech jsou výsledky ze soutěží. Korespondenční soutěž se tentokrát na první stránku statistiky nedostala.

Graf sledovanosti za 90 dní vypadá za březen, duben a květen takto. Ignorujte ten první červnový týden, ten není celý.

Toto je poslední graf a příště jej již ukazovat nebudu. Prostě jsem chtěl pouze ukázat, jak to za poslední měsíce vypadá a jaký je trend.

Co nás na webu čeká v nejbližší době? Jsou to informace z Mistrovství Evropy. To se koná na Slovensku a já doufám, že z našeho klubu tam někdo vyrazí a něco tam nafotí a napíše, nebo alespoň zavolá. Kolegové na Slovensku určitě připraví výsledky. Minule to měli pěkně udělané. Dále se podíváme na další model našeho kolegy a samozřejmě budou i informace o modelech, které mě zaujaly na webu a historii atd. Prostě oblíbená témata.

 Já mám nyní pro vás jednu fotografii. Jsou na ní dva modely. Takže zkuste se podívat, a napište mi, jaký model je fotce. Postačí se zabývat tím modelem blíže k nám.

Mějte se krásně, létejte a občas něco pošlete.

Zdraví všechny

Jirka Hloušek