WEB v březnu

Březen je pryč, duben chvátá jako blázen a my máme již po Velikonocích. Ani jsme nestačil připravit přání a je to za námi. Takže dodatečně všem přeji príma Velikonoce a jen doufám, že jste si volné dny užili a neměli takovou depresi po návratu do práce jako já.

Březnová hitparáda byla zajímavá. Oslovil vás můj Článek o Fredu Militkym, ten byl v popředí zájmu hodně dlouho a 162 zobrazení mě velmi těší. Na druhém místě byla pozvánka na Jarní soutěž v Lánech. Je vidět, že jste natěšeni na létání, a tak netrpělivě sledujete, zda soutěž bude, či nebude. To samé platí i pro Memoriál Radoslava Čížka, který je na třetím místě. Co mě osobně potěšilo, bylo uveřejnění článku Míry Vaňka o zapalování jiskřivou svíčkou. O motorech se tady nepsalo dlouho. Ani v Informačních listech toho moc není.

Když se podívám na graf počtů čtenářů, vidím stabilní číslo, je vidět, že se vy čtenáři vracíte k našim stránkám pravidelně. Ostatně, to nejsou stránky naše, ale i vaše. Když něco napíšete, a pošlete, stanete se spoluautory.

22.3.2021 nás navštívili útočníci a snažili se zahltit host zvýšeným počtem zobrazení stránek. To je ten zub na našem grafu. Logicky tím i zvýšili počty zobrazení stránek.

Skupina hackerů byla z Čínské lidově demokratické republiky a zkoušeli napadnout náš web. Proto také zobrazení stránek je rekordní. Také se k nám snažili vloupat z Indie, Francie, Ameriky atd…

Někteří uživatelé k nám chodí i z jiných stránek. Přeborníkem v měsíci březnu byly stránky SAM78.

Během března jsme přidali nové menu pro Memoriál Radoslava Čížka a uvolnili pro přihlašování formulář. Zatím se moc modelářů nepřihlásilo, myslím si, že všichni vyčkávají, jak to dopadne s Covidem. Doplnil jsme do odkazů stránky LMK Kladno a až bude chvíle, přidám ještě nějaké užitečné odkazy. 1. dubna jsem zveřejnil článek o Dr. Benedekovi a věřte, Apríl to nebyl 😊.

Co nás čeká? Určitě nějaké reportáže z korespondenční soutěže, anketa a starý článek o regulaci otáček, když RC řízení bylo v plenkách. Na květen už také mám něco přichystaného, ale nebudu to zatím prozrazovat. Doufám, že se vám budou články líbit a zachováte nám svou přízeň.

Zdraví Jirka Hloušek jako admin