Upravené startovní karty pro ME SAM v Maďarsku

Ahoj, 

jak jste si jistě všichni všimnuli, přihlášky na ME SAM do Maďarska jsou letos ve formátu MS Excel. OK. Je to obdoba toho, co vzniklo na ME v Czech Heaven.
 
Co ale není OK, je několik chyb v textu a ve formátování řádků a sloupců, a také nemožnost jednoduše přihlásit dva modely do jedné kategorie. Na dotaz vznesený přes  Fera Swieteho nám nikdo neodpověděl, tak jsem si dovolil pomoci si sám, protože termín 15.5. se blíží! 
 
Pro všechny kategorie jsou nyní v každé záložce (= kategorie) dvě stejné startovní karty. Vyplníš jednu nebo obě nebo žádnou. Máš-li v dané kategorii jen jeden model, před odesláním druhou smaž (ideálně smazat celé příslušné sloupce – nerozhodí se formátování pro tisk), aby Maďar zbytečně netiskl prázdné karty. Také bych se přimlouval za to, smazat záložky s kartami kategorii, které nebudeš lítat – Maďar možná poděkuje za jistou přehlednost… . 
 
Jak na to, třeba někdo neví: : Záložka se maže tak, že na ni klikneš PRAVÝM myšítkem, objeví se nabídka, kde klikneš (LEVÝM) na smazat. Ještě se Tě zeptají zda opravdu smazat, a po potvrzení je to pryč. POZOR – v případě omylu nelze použít  ZPĚT!! Proto je dobré mít vše předem uloženo.
 
 
Klidně to šiřte dál. 
 
Miroslav Dvořáček