Soutěže volných historiků pořádaných LMK Kladno

Jarda Drnec nám poslal seznam soutěží historiků za LMK Kladno. Ksou zde soutěže volných historických modelů do roku 1960 a také závody RC historiků Sluka Cup, které pořádá Pavel Holzl.

so 20.3.  1.kolo Sluka Cup + ARC A2     letiště Kladno – Velká Dobrá

so 21.3.  Memoriál  Franty Švarce letiště Kladno – Velká Dobrá

so 10.4.  2.koloSluka Cup + ARC A2       letiště Kladno – Velká Dobrá

ne 5.9.  Historické modely A,B,C do r. 1960    letiště  Kladno – Velká Dobrá

so 11.9. 3. kolo Sluka CUP + ARC A2    letiště Kladno – Velká Dobrá

so 9.10.  4. kolo Sluka Cup + ARC A2    letiště Kladno -Velká Dobrá 

K tomu má ještě jednu výzvu:

Mám takovou představu,  že bychom ti , kteří m.j. létají volné modely se měli dát nějak dohromady , tak abychom jeden o druhém věděli a pokud jsou soutěže na druhém konci jejich bydliště (naše Kladno a Jeseník a Jihlava )zařídili bychom pro vzdálené účastníky ubytování (samozřejmě po dohodě a požadavcích na ubytování). Pobyt by mohl být spojen s nějakou kulturou nebo návštěvou významného místa. Tím by bylo možno jezdit v rámci „styčných ubytovatelů“ po soutěžích v celé republice .

U nás na Kladně bych Ubytovací partu zajistil.  Přepokládám, že vyšší účastí na těchto vybraných soutěžích by se zvedla jejich úroveň vyšším počtem soutěžících.

Je to taková moje myšlenka , tak Vás prosím o Vaše vyjádření ev. doplnění jak a co . Teď bychom měli mít na prodiskutování tohoto návrhu dost času , protože předpokládám , že letošní sezona již pro nás skončila.

Jaroslav Drnec