Pohárová soutěž motoráků 9.5.2021 v Třebíči bude KORESPONDENČNÍ!!

Vzhledem k chaosu způsobenému vládními nařízeními, které se mění skoro denně (odvolávám co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal – však to znáte), proběhne 2. kolo Pohárové soutěže v neděli 9.5.2021 KORESPONDENČNĚ.

Původní myšlenka byla, že po soutěži  8.5. v Litomyšli se přesune pole závodníků do Třebíče, kde přenocují (měl jsem připravený i nějaký večerní “folklór“). Ubytovací a restaurační služby jsou a ještě budou bohužel všude mimo provoz. Nechci a nemůžu vás nutit k táboření.

Kdo ovšem i přesto chce přijet zalétat si do Třebíče, bude vítán! Letiště 80 x 45 m s luxusním trávníkem a přívodem 220 V je tento den k dispozici.

Podmínky:

  1. Na místě nebude občerstvení, jen nápoje v uzavřeném balení
  2. Přihlášky předem do 4.5. na e-mail md.modelar@seznam.cz, ve formátu jméno, kategorie a počet modelů v každé kategorii. Kdo nebude takto předem přihlášen, jeho účast a výsledek nebude započítán do Pohárové soutěže.
  3. Startovné nebude
  4. Žádáme o dodržování běžných Anti-Covid zásad a zásad bezpečnosti provozu modelů letadel i jejich pohybu ve vzduchu v místě létání – z povahy korespondenční soutěže nemůžeme přebírat odpovědnost za vaše počínání stovky kilometrů od nás.

Létáme jen kat. OTMR-AB, OTMR-C, NMR a CLASSIC TEXACO. Baterkoleti a větroně prominou…

Platí aktuální evropská pravidla, všechny vzlety u všech uvedených kategorii musí proběhnout ze země. Možno létat se 2 různými modely v jedné kategorii, pro výsledek Pohárové soutěže bude započítán jen úspěšnější model.

Nejpozději v pondělí 10.5. do 12:00 hod. pošlete vaše výsledky na md.modelar@seznam.cz, společně se stručnou charakteristikou počasí a průběhu soutěže.

Miroslav Dvořáček

md.modelar@seznam.cz, 602759924