MEMORIÁL PŘIPRAVEN

Vážení přátelé,

přihlášky na Memoriál Radoslava Čížka  jsou sečteny, diplomy vytisknuty, občerstvení objednáno, časoměřiči připraveni. Nic nám tedy nebrání, abychom se těšili na krásný, modelářský, víkend na letišti Raná.

Trochu mě zaskočilo, když se v kalendáři,  již vydaném, objevila změna v podobě přidání memoriálu Z. Rašky, který je pořádán kdesi na Moravě ve stejný termín, jako Memoriál Radoslava Čížka. Tato neomalenost ve výběru termínu mě dost popudila, přeci jen se roky snažím, abychom si mezi kluby vzájemně s termíny soutěží „nelezli do zelí“ a Memoriál Radoslava Čížka je svatý grál soutěží SAM 95, ale nakonec jsem si řekl, že se nedá porovnávat létání se Sokolem a Sokolíčkem.

Tedy, všichni jste ještě jednou zváni na Ranou. Ti kteří se přihlásili a vyplnili jednoduchý formulář budou létat. Ti, kteří se nepřihlásili, nebo nevyplnili  jednoduchý formulář, létat nebudou, ale těšíme se na všechny stejně. Jde nám hlavně o setkání.  Pevně věřím, že bůh Thermoska nám sešle krásné počasí.

A ještě pár slov k organizaci. V případě zavřené závory při vjezdu na letiště volejte J. Hrušku, J. Hlouška (v tom se často chybuje) nebo R. Fouska. Závoru vám na dálku otevřeme. Pro objednání ubytování v apartmánech v hlavní budově volejte mě, tedy J. Hrušku, tel. 724 672 329. Sobotní oběd není třeba objednávat předem. Bude  jednotně polévka a guláš. Kantýna od pátku do neděle ve známém obsazení a sortimentu. Pivo točené Starokladno.

Těšíme se na vás!

Jménem pořadatelů

Jiří Hruška, prezident SAM 95 Bohemia