Korespondenční soutěž bude!

Ahoj všem příznivcům korespondenční soutěže! Po tom, co jsme oznámili konečné výsledky korespondenční soutěže a současně konstatovali, že tento typ modelářského klání jsme ukončili a více již nebude, dostali jsme e-mail od kluků z AMC Blatná, konkrétně od Stana Stembery a Petra Louly.

Oba pánové nás oslovili s tím, že je škoda, že jsme soutěž ukončili a nevyhlásili další ročník. Současně, protože se jim soutěž líbila a oba poctivě odlétali všechna kola, nám navrhli, že by převzali štafetu po SAM95 a nesli prapor korespondenčky v příštím ročníku sami.

Mě i Pepu samozřejmě kluci potěšili. Korespondenční soutěž zapustila kořeny a bylo nám oběma celkem smutno, že zájem o soutěž klesal. Ale to jsme již psali a já se nebudu opakovat. Nudilo by vás to.

Zde je odkaz na stránky klubu AMC Blatná. Přečtěte si oznámení, které kluci připravili.

Ten kdo bude mít zájem pokračovat v korespondenční soutěži, bude komunikovat s kluky z Blatné. Informace a výsledky ale budeme publikovat jak na stránkách Blatenského klubu, tak i na stránkách klubu SAM95.

Mimochodem, klub AMC Blatná je centrem pylonářů. Takže kluci nejsou jen historičtí modeláři, ale také pekelně rychlí letci.

Těšíme se na další pokračování korespondenčky v roce 2024.

Stan Stembera, Petr Loula, Jirka Hloušek a Pepík Kubeš