Informace o příjezdu do areálu letiště AK Kladno

Od Prahy

stará „Karlovarka“, směr  Hostivice → Jeneč → Unhošť → Kyšice → Braškov,  silnice 118 → za Braškovem přes kruhový objezd, letiště máte po levé straně, odbočte před lesem na příjezdovou cestu k areálu AK Kladno

Od Berouna

silnice 118 → za Braškovem přes kruhový objezd, letiště máte po levé straně, odbočte před lesem na příjezdovou cestu k areálu AK Kladno

Pokud jedete po dálnici R6 volte sjezd Velká Dobrá (Exit 16), pro příjezdu do obce, volte na kruhové objezdu první výjezd vpravo. Po výjezdu z obce vidíte letiště vlevo. Na dalším kruhové objezdu volte třetí výjezd, následně před lesem odbočte na příjezdovou komunikaci k letišti.

Od Kladna

směr Kožova hora, na konci lesa odbočte vpravo na příjezdovou komunikaci k arálu AK Kladno. Případně volte výjezd směr Velká Dobrá, obcí projedete a na kruhovém objezdu volte třetí výjezd vpravo. Letiště máte pořád po své levé straně. Pokračujte dále ž  příjezdu na kominikaci směřiújící k letišti.

Další info můžete naléz na stránkách Aeroklubu Kladno.

V žádném případě nejezděte prosím po letištní ploše!!!

Při vjezdu do areálu AK Kladno, zaparkujte auta na cestě mezi hangáry a lesem. Další informace (toalety, stanování atd.) získáte přímo na místě.

Díky

Honza Týc