Classic Texaco …

Vážení příznivci kategorie Classic Texaco,

určitě jste zaznamenali výrazný zájem o tuto novou zkušební kategorii. Musím říci, že jsem tak mohutnou odezvu nečekal a že mě to moc těší. 
Co mě těší možná ještě více je to, že pan Luboš Zalabák vybral z mých čtyř motorů Herkimer Super 60 dva nejlepší kousky, které následně špičkově zgenerálkoval a minulý týden mi je předal.

Jeden z nich bude na MČR předán vítězi této kategorie.   Práce, kterou odvedl je naprosto perfektní! Navíc ji udělal bez nároku na jakoukoli odměnu! Moc mu za to ještě jednou a veřejně děkuji! Navíc mi tímto činem pomohl k rozhodnutí, že hodnotné ceny ode mne dostanou první tři soutěžící a všichni soutěžící si též odnesou  historickou drobnost jako upomínku na účast v této soutěži. 
Na webových stránkách kluků z KHMM je náš klub SAM 95 označován za strůjce myšlenky této kategorie.  Sice mi to lichotí, ale je třeba si přiznat, že pravidla a myšlenka vznikla u kluků v SAMu78….  To jen dokazuje že jsme,bez ohledu na klubovou příslušnost, jedna velká skupina lidí se společným zájmem. Vždyť na ME také soutěžíme všichni dohromady, pod jednou vlajkou. 
Přeji vám všem šťastnou ruku při volbě modelu kategorie Classic Texaco  a zároveň nám všem, v době konání MČR, dobré počasí!

Jiří Hruška,  prezident SAM 95 Bohemia