Změna termínu Memoriálu Radoslava Čížka

Vážení přátelé,

po dlouhém zvažování a v návaznosti na kroky vlády ČR vztahem ke koronavirové nákaze, jsme se rozhodli přesunout termín Memoriálu Radoslava Čížka.

Nový termín našeho setkání a soutěžního polétání jsme stanovili na 20. a 21. června 2020

Jelikož v tu dobu bude již vzrostlé obilí v okolí letiště, nebudeme soutěžně létat volné modely.

 Program celé akce zůstává jinak stejný. Tedy v sobotu odlétáme soutěže RC větroňů a v neděli proběhne pohárová soutěž motoráků plus soutěže CRC ATOM, CRC CLASIC, ELOT a Electrorubber.

 ŽÁDÁM VŠECHNY POTENCIONÁLNÍ ÚČASTNÍKY, ABY SE CO NEJDŘÍVE PŘIHLÁSILI. VŠECHNY KATEGORIE SE PŘIHLAŠUJÍ STEJNÝM ZPŮSOBEM. 

Formulářem, nebo mailem na pilotsam@seznam.cz.  NEJPOZDĚJI DO 31.5.2020.

Je to opravdu nezbytné.  Je nám jasné, že i po osmém červnu, kdy nebudou tak přísná omezení, se někteří z nás nebudou chtít účastnit větších akcí. Na druhou stranu, my zajišťujeme = platíme předem, veškeré zázemí a logistiku. Podle počtu přihlášených účastníků a modelů v jednotlivých kategoriích, vyhodnotíme, které kategorie odlétáme, případně zda tuto akci budeme vůbec dělat.  V organizaci nedělní pohárové soutěže dochází k malé změně. Míra Dvořáček, bude v tento datum na MČR maket. Tedy nedělní pohárovou soutěž organizujeme stále my – SAM 95, jen jako vedoucí startu pohárovky bude na Rané Slávek Štorek. Nicméně přihlášky a veškerá agenda jde přes organizátory, tedy SAM 95. Ještě jednou opakuji, termín Memoriálu Radoslava Čížka se přesouvá na sobotu a neděli 20. a 21. červen 2020, místo zůstává stejné – letiště Raná, je možnost přijet už v pátek 19. června. Létané kategorie zůstávají stejné, rušíme pouze volné modely.  Žádám všechny, aby se co nejdříve přihlásili prostřednictvím našeho formuláře, nejpozději však do konce května.

 Vážení pánové, přeji vám pevné zdraví a těším se na setkání na letišti Raná u Loun.

 Jiří Hruška, prezident SAM 95 Bohemia