WEB v dubnu

Znáte to, březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem…pranostika říká, že v dubnu je zima. A nekecali…létali jsme pomálu. Jak se to odrazilo na našem webu? Četli jste a prohlíželi poměrně intenzivně naše informace stejně jako každý měsíc. Takže se to neprojevilo 😊

Mimochodem, přiletěli již rorýsi a „moji“ špačci, rehkové a sýkory intenzivně krmí. Je to nádhera i když mám podělaný dvorek.

Musím říci, že v jednu chvíli se mi náš web vůbec nelíbil. To bylo, když jsem psal, že dubnové soutěže jsou zrušeny nebo odloženy. Květen nám dává určitou naději, že se to zlepší.

Začnu tím, co mě štve. Jsou to útoky a pokusy nám uškodit. Tentokráte to byl řízený úrok, který se odehrál 27. dubna.

Když se podíváte na mapku světa, to modré nám říká, odkud se k nám uživatelé, ale i pacholci hlásili. A tady vidíte, že to bylo z celého světa. Když se podíváte nad ní, tak uvidíte, že útok byl v úterý ve dvě hodiny po obědě. Myslím, že to byl útok na celou republiku, takže nejsme vyjímkou.

Tak a teď něco příjemnějšího. Koukneme na hitparádu.

Nejvíce vás zajímalo, kdo se přihlásil na Memoriál Radoslava Čížka. A protože se přihlásilo 30 účastníků, můžeme být velmi spokojeni. Tak snad se nám letošní Memoriál povede a všichni budou mít krásný zážitek. Hlavně to bude záležet na počasí a vládě.

Tradičně je středem zájmu i naše Korespondenční soutěž, což nás také těší. Jinak co se týká dalších událostí na našem webu, momentálně jsem nepřipravil žádné změny. Třeba zase někdy jindy.

Měl jsem několik zajímavých telefonátů a dotazů. Některé mne inspirovaly k tomu, co uvést na našem webu. Jsem rád, že se vám naše informace libí. Je to vidět na trendu počtu zobrazených článků. Nebudu to dále rozmazávat, ale všem moc děkuji.

Co chystáme na tento měsíc? Po tom co jsem uvedl článek o Radoslavu Čížkovi, určitě přijdou reportáže z poletování, jeden větší článek, opět odpovědi z ankety, a já doufám, že nám pošlete výsledky ze soutěží, které se v květnu budou konat, nebo konaly.

Věřím, že se s některými potkám na Memoriálu v Drozdově. Ostatním přeji príma květnové dny.

Zdraví Jirka Hloušek jako admin