Přehled soutěží 2023

datum odbornostnázev akce kategoriemísto - letiště pořádá klub kontakt
11.3.VOLNÉ MODELYLiga Panenský Týnec 1VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
11.3.RCLiga Panenský Týnec 1ARC, ARC-A2, RETROPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
12.3.VOLNÉ MODELY Liga Panenský Týnec 2VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
12.3.RCLiga Panenský Týnec 2ARC, ARC-A2, RETROPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
19.3.VOLNÉ MODELY Memoriál Franty ŠvarceVOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Velká Dobrá LMK KladnoMiloslav Modr, Alešova 1108, 27201 Kladno 2, 603318524, milamodr@seznam.cz
2.4.SLUKA CUP1. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2LányLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
7.4.VOLNÉ MODELY VOLNÉ MODELY modely v HořicíchAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVHořice - DomoslaviceSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
15.4.RCMemoriál Jardy Macháčka RC kategorieMK Lipence MK LipenceVladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
15.4.RCVětroně v HolešověARC, ARC-A2, ARC-RETRO, VOSAHolešovLMK HolešovPetr Podvala, P.podvala@gavia.cz tel:776050226
22.4.RCLánský Jarní historikRC kategorieMK LányMK Lány + SAM95Vladimír Valenta, S.K.Neumanna, 27303 Stochov, 720155485, vl.valenta@email.cz
22.4.RCJarní historiciCRC-SHOW, SHOW-N, CRC-E30"Valašské Klobouky LMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, 603340771
22.4.RCHistorici v HavlBroděCRC Classic, CRC Atom, Retro větroněAK Havlíčkův BrodLMK Havlíčkův BrodKarel Svoboda, ks.model@tiscali.cz, 735840636
23.4.RCJarní historiciOTVR,Texaco, OT400, Alot, Elot, Electrorubber, CRC Classic, 1/2A TexacoValašské Klobouky LMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, 603340771
23.4.SLUKA CUP2. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2LányLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
6.5.POHÁROVÁ1. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMR, CRC Classic, Retrovětroně s motoremSLML LitomyšlSLML + SAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, 603283846
6.5.RCMemoriál Franty DvořákaElektroruberMK Lány LMK Kamenné ŽehroviceKostečka Vladimír, K Jordánu 114, 27301 Kamenné Žehrovice, 777676586
7.5.POHÁROVÁ2. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMR, CRC Classic, Atom, 1/2A Texaco, RETROVĚTRONĚLMK TřebíčLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
13.5.POHÁROVÁ3. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMR, CRC ClassicAMG Mýto SAM 95Hrubý Petr, petr-hruby@seznam.cz, 606612600
13.5.RCMemoriál Zdeňka RaškyALOT,ELOT,OLD TIMER 400,CRC-E30, ELECTRORUBBER Příbor SAM 78juraj.tinka@seznam.cz
27.5RCHistorické modely na Panenčáku 1. koloARC, ARC - A 2, Retro, ALOT, BRC - E - WELECTRORUBBER Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
3.6.POHÁROVÁ4. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRAK Havlíčkův BrodLMK Havlíčkův BrodKarel Svoboda, ks.model@tiscali.cz, 735840636
3.6.RCHistorici ve Val. MeziříčíALOT, OLD TIMER 400, CRC-E30, TEXACO, ELECTRORUBBERValašské Meziříčí - JuřinkaLMK Valašské Meziříčí ing. Stránský Stanislav, stransky@centrum.cz tel:602810663
10.6.RCLipenecké větroně ARC, ARC-A2, elektrovětroněMK Lipence MK LipenceVladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
10.6.RCHodonínský historik Alot, Elot, OTVR, 400, Elektroruber, E30", CRC Classic, 1/2A TexacoHodonínLMK Hodonín Bílek Miroslav, mirek445@seznam.cz, 772357181
17.6.RCMemorál Radoslava Čížka ARC, ARC-A2, RetrovětroněAK Raná u LounSAM95www.sam95.eu
25.-30.6.RCME RC historických modelů RC kategorieNitra (SK)SAM 119www.sam119.sk
15.7.RCOpavský kmetOTVR,ELOT,OLD TIMER 400, CRC-E30, TEXACOOpava Minerva Opava Jaroslav Pavlíček, dubmlyn@seznam.cz, 776288309
22.7.POHÁROVÁ5. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRJeseník SAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
12.8.RC15. slet historických modelů v AMG Mýto historické dle KHMMAMG Mýto KHMMwww.khmm.cz
13.8.RCTEXACO DAY TEXACO, 1/2 A TEXACO, CLASSIC TEXACO, CRC CLASSIC, ATOMTřebíč LMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
17.-20.8.RCMistrovství České republiky RC historických modelů Dle pravidel pro MČRRaná u Loun SAM95www.sam95.eu
17.-20.8.POHÁROVÁ6. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRRaná u Loun SAM 95www.sam 95.eu, výsledky z MČR
19.8.RCKlobucké 400Old Timer 400 - hromadný startValašské Klobouky LMK Valašské KloboukyIng. Staněk Rostislav, lmk.vk@seznam.cz, 603340772
2.9.POHÁROVÁ7. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMR, CRC ClassicPlzeň - BambousekPlzeňští modeláři Martin Křesadlo, martin.kresadlo@seznam.cz
2.9.RCHistorici ve Val. MeziříčíALOT, OLD TIMER 400, CRC-E30, TEXACO, 1/2A TEXACOValašské Meziříčí - JuřinkaLMK Valašské Meziříčíing. Stránský Stanislav, stransky@centrum.cz tel:602810663
3.9.SLUKA CUP3. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2LányLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
9.9.RCPodzimní lánský historikRC modelyMK LányMK Lány + SAM95Fousek Roman, Dolanská 140, 273 51 Velké Přítočno, 776776999, pilotsam@seznam.cz
9.9.RCKlobučtí historiciOTVR, TEXACO, OLD TIMER 400, ALOT, ELOT, ELECTRORUBBER, E30, CRC ClassicValašské Klobouky LMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, 603340771
10.9.VOLNÉ MODELYMČR volných modelů VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Velká Dobrá LMK KladnoMiloslav Modr, Alešova 1108, 27201 Kladno 2, 603318524, milamodr@seznam.cz
16.9.RCPodzimní Lipenecký historikRC modelyMK Lipence MK LipenceVladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
23.9.POHÁROVÁ8. kolo Pohárová soutěž - vyhodnoceníOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMR, RETROVĚTRONĚ, CRC ClassicSLML LitomyšlSLML + SAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, 603283846
24.9.SLUKA CUP4. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2LányLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
30.9.VOLNÉ MODELY VOLNÉ MODELY modely v HořicíchAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVHořice - DomoslaviceSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
7.10.RCZamykání nebeCRC-SHOW, SHOW-N, CRC-E30", RC Vosa, RC PoštolkaValašské Klobouky LMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, 603340771
7.10.RCPodzimní Lipenecké historické větroněARC, ARC-A2, RetrovětroněMK LipenceMK LipenceVladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
14.10.RCHistorické modely na Panenčáku 2. koloARC, ARC A2, Retro , ALOT, BRC-E-WPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
14.10.RCOlomoucký historik ALOT, ELOT,400, CRC-E30, ELECTRORUBBER, NMR, OTVROlomoucLMK OlomoucKarel Kotrla, tel:733355213
21.10.VOLNÉ MODELYLiga Panenský Týnec 3VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
21.10.RCLiga Panenský Týnec 3ARC, ARC-A2, RETROPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
22.10.VOLNÉ MODELYLiga Panenský Týnec 4VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
22.10.RCLiga Panenský Týnec 4ARC, ARC-A2, RETROPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
28.10.VOLNÉ MODELYVolní historici v JihlavěVOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960AK JihlavaLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
4.11.VOLNÉ MODELYVolní historici v Jihlavě 2VOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960AK JihlavaLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
11.11.VOLNÉ MODELYLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníVOLNÉ MODELY historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
11.11.RCLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníARC, ARC-A2, RETROPanenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz