Pravidelné slovo prezidenta

Ahoj, zdravím všechny členy našeho klubu

Každé dva měsíce budete ode mě dostávat někdy kratší, někdy delší informaci o tom, co se v klubu děje, co připravujeme, co proběhlo, co se povedlo a co ne. Budu to koordinovat s Petrem Valterou, který vydává IL tak, aby to mohl vždy zařadit do aktuálně vydávaných IL. Byť věřím, že kdo je schopen přečíst si IL z mailu, určitě se pravidelně dívá na naše klubové stránky.
Nastává čas adventu, tedy období kdy bysme měli zpomalit naše tempo, ohlédnout se za uplynulým rokem a trochu bilancovat s čím jsme spokojeni a s čím ne. Tato rozvaha se jistě dotýká i aktivit, koníčků, které děláme. Věřím, že si většina z nás řekne, že je vlastně prima, že jsme členy SAM 95. Že si máme o svém koníčku s kým popovídat, třeba poznat nové lidi, být součástí určité komunity.
Modelářský rok je velmi „našlapaný“. Téměř každý víkend akce. Napříč republikou. Každý je na tom časově jinak a tak si každý vybírá, kde si zalétá, popovídá. To jinak ani být nemůže. Až budete v příštím roce zvažovat, kam pojedete, neměli byste ale, jako členové klubu SAM 95, minout dvě akce. Pořádáme každoročně Memoriál R. Čížka a v roce 2019 i Mistrovství ČR historických modelů, tentokrát plánované společně RC i volné v jeden datum a na jednom místě. A když nebudete chtít létat, přijďte si aspoň popovídat, nebo pomoci s organizací.

Nezapomeňte prosím uhradit členský příspěvek dle instrukce pokladníka! První povinností nového pokladníka je zaktualizovat seznam členů. A s aktuálním seznamem členů se nám nevyhne povinnost GDPR, tedy každý z nás bude muset podepsat souhlas s nakládánim s osobními údaji. Unijní nařízení je nesmyslné, ale povinné pro všechny bez výjimky.

Tak to bylo první, tentokrát trochu obecné, „slovo prezidenta“.

Všem přeji klidný advent a hodně času a chuti na stavbu historických modelů!

Jiří Hruška, prezident SAM 95 Bohemia