Poslední informace k Memoriálu!

Dobrý den.

Všem účastníkům Memoriálu R. Čížka přinášíme poslední informaci.

Louka v Drozdově nás očekává.  Bude čerstvě posečená – minimálně prostor pro gumicuky. Vše potřebné máme připravené. Každý soutěžící obdrží balíček se startovními kartami, pitím, tatrankou a svačinový balíček přímo od řezníka – klobásu a 2 rohlíky. Studený bufet. Na místě bude možnost posezení na lavicích u stolů.

Sponzorsky nás podpořili:

  • Obec Kamenné Žehrovice – finančně
  • Řeznictví Františka Kšány z Jenče svačinovými balíčky
  • Martin Křesadlo – poukazy na barvený Vlies pro vítěze jednotlivých kategorií. 

Všem opravdu moc děkuji!

Dále bude na místě pravděpodobně fungovat stánek drozdovských modelářů, kde bude možné zakoupit kávu, čaj, pivo,..

Drozdovským patří opravdu velký dík za jejich, ve všech směrech, vstřícný přístup!

A nyní pár vět pro soutěžící. 

Soutěžíme podle platných pravidel SAM 95. Jsou na našem webu, takže nepředpokládám neznalost. Gumicuky, které budou na zemi, ať už klubové, nebo soukromé, bude moci využívat každý závodník. Počet gumicuků může být omezen. Kdo nezajistí stažení gumicuku ihned po startu, v létání končí.

 Připomínám všem, aby sebou měli  stavební podklady k modelům, určitě se na pár vybraných modelů podíváme. Pojistka je rutina, tu má každý, jen opakuji, že na soutěžích SAM neplatí pojistka členů Svazu modelářů ČR.

A jako poslední věc připomínám povinné značení rc modelů, které platí od 1.1.2021. Pro modely létající pod registrací SAM 95 jsou možné pouze dva způsoby. Jsou schválené ÚCL a posané na našem webu. Povinné označení modelů bude na soutěži také kontrolováno.  

Vážení přátelé, zřejmě nás nečeká spalující slunce, ale počasí na létání bude! 😊. Se všemi se těšíme na viděnou v sobotu v Drozdově!

Jiří Hruška, prezident SAM 95 Bohemia z.s.

Kde budeme létat – zvolili jsme druhou louku, tedy tu větší. Parkoviště bude hned pod silnicí, po obou stranách příjezdu.