Pohled do dílny – díl čtvrtý

Dnes nahlédneme do dílny Martina Křesadla. Když jsem jej požádal o článek a několik fotografií, netušil jsem, jaký je v Martinovi potenciál. Uvidíte sami, že je modelář tělem i duší. Jeho srdeční záležitostí jsou Vosy, ale nebudu předbíhat. Martine, moc děkujeme za zaslané materiály!


Zdravím všechny modeláře…

Nabízím pohled do mé dílny.

Momentálně stavím několik modelů. Pokus o volňáska „Gaucho“ na 1,5 MVVS D

Další model je všemi známý „JX – 0656“ poháněný by měl být motorem K&B Torpedo .15

Kdo mne zná ví, že jsem též neúnavný propagátor stavby a létání volné Vosy Radoslava Čížka…

Také je dle mého již známo že se věnuji sbírkám originálních plánů, modelářského čtiva a dalších propriet tohoto nádherného „koně“. Tady by mohla být trochu reklama na mé webové stránky kam si odkládám různé články, soubory, knihy v digitální podobě pro mladší generaci modelářů.

Ještě bych rád udělal takovou nabídku: Kdyby někdo chtěl začít s tímto krásným koníčkem tak jsem mu plně k dispozici i s dílnou v Plzni. A nějaký model se samozřejmě do začátku taky najde za cenu pivního moku a poklábosení…Nebojte se mne oslovit. Pomůžu, poradím, seženu… :-)Myslím si, že je teď trochu solidarity potřeba.

A v neposlední řadě se rovněž věnuji i jinému odvětví modelářského umu….

Všem kolegům a…a vlastně všem přeji hodně zdraví a trpělivosti při dnešní situaci. Ať zdravotní či politické. Budu rád, když se s vámi zase sejdu na nějakém tom sportovním zápolení.

Letu zdar!

Martin

A nakonec pár fotek: